• Главная
  • Нікополь з робочим візитом відвідали експерти партиципації та міського планування
10:28, 25 ноября 2017 г.

Нікополь з робочим візитом відвідали експерти партиципації та міського планування

Нікополь з робочим візитом відвідали експерти партиципації та міського планування

Нікополь з робочим візитом відвідали експерт з питань партиципації та міського планування Лукас Борн та координатор проектів у Дніпрі - Володимир Гарасюк.

22 листопада  Нікополь відвідали представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ – експерт з питань партиципації та міського планування Лукас Борн та координатор проектів у Дніпрі - Володимир Гарасюк. Про це повідомляють у громадській групі " Бюджет участі Нікополь".

На цій зустріч було підведено підсумків проекту «Супроводження впровадження Бюджету участі у місті Нікополь задля покращення якості життя мешканців та розбудови громадянського суспільства». Також обговорювалися питання щодо ходу реалізації проектів-переможців, можливих перспектив Бюджету участі Нікополя у майбутньому.

Після чого гості Нікополя разом з представниками БФ «Нікополь туристичний» відвідали 6 об’єктів бюджету участі: арт-об’єкт «Молодіжний простір», «Квітуче місто», «Доступний спорт в кожний двір», спортивний майданчик "ВОРКАУТ" (вул.Княжа 101), в тому числі об’єкти, що знаходяться на етапі реалізації – «Алея релаксу», «Відкрита сцена».

Відбулася також зустріч і з представниками міської влади, де відбулось обговорення можливості організації заходу урочистого відкриття одного з об’єктів Бюджету участі, планується, що цей захід відвідає директор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» - Майк Маттес. Представники управління економічної політики презентували усім присутнім «обличчя» Бюджету часті 2018 – проект нового логотипу Бюджету участі та зразок макету друкованої продукції, підготовлений для розповсюдження серед містян.

Також представники GIZ та міський голова високо оцінили співробітництво з фондом «Нікополь туристичний» в рамках проекту проведення інформаційної кампанії з популяризації та залучення нікопольців в процес Бюджету участі-2017. Лукас Борн наголосив, що успіх проекту залежав в тому числі від активної інформаційної кампанія, яка була проведена на високому рівні. Мер міста висловив подяку представникам GIZ за допомогу у впроваджені такого важливого у сучасних умовах проекту та наголосив, що проект Бюджету участі і надалі буде проводитись та удосконалюватись.

Як повідомляють у групі, станом на 22 листопада реалізовано вже – 11 проектів.

Нагадаємо, що депутати затвердили суму у розмірі 450 тис. грн. на наступний рік на втілення нових проектів Бюджету участі-2018. На кожен проект передбачено до 30 тис. грн. Новий конкурс стартуватиме у січні 2018 р.

.

.

.

.

.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...