• Главная
  • КП «Нікопольводоканал» повідомляє про зміну тарифів
14:50, 25 ноября 2017 г.

КП «Нікопольводоканал» повідомляє про зміну тарифів

 КП «Нікопольводоканал» повідомляє про зміну тарифів

На засіданні Національної комісії яке проводилося у формі відкритого слухання 02 листопада 2017 року ухвалено рішення про зміну тарифів для КП «Нікопольводоканал».

Як повідомляє КП «Нікопольводоканал», зменшення тарифів відбулося за ініціативою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», відповідно до якого з діючих структур тарифів вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та провіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

Відповідно до постанови НКРЕКП №1343 від 02.11.2017р.тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Нікопольводоканал» складатимуть:
- на централізоване водопостачання – 5,796 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- на централізоване водовідведення -  9,612 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом централізоване водопостачання та водовідведення – 15,408 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Відповідно до постанови НКРЕКП №1344 від 02.11.2017р.  тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Нікопольводоканал» складатимуть:
- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,036 за 1 м3 з ПДВ,
- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 10,008 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,044 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Зверніть свою увагу, вищезазначені постанови набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», про що буде повідомлено додатково.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...