• Главная
  • Народні майстри Нікополя у металургійному технікумі
13:00, 17 ноября 2017 г.

Народні майстри Нікополя у металургійному технікумі

Народні майстри Нікополя  для студентів та викладачів Нікопольського металургійного технікуму провели творчий калейдоскоп «Нікопольський ярмарок».

У рамках цього заходу, який доречи був присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, фахівці БІЦ «Слово» дали змогу студентам побачити роботи народних майстрів м. Нікополя, більшість яких були створені на основі скіфського рослинного орнаменту та скіфського звіриного стилю.

В цей день студенти також прослухали цікаву розповідь про історію Нікопольського краю, про Нікопольський ярмарок та були ознайомлені з різноплановою роботою БІЦ «Слово».

Молодь з задоволенням брала активну участь у майстер-класах по створенню браслетів зі стрічок, з бісероплетіння, знайомилися з технікою скрапбукінгу.

Незвичайним моментом цього заходу були запрошені музики з Нікопольського об’єднання осередків «Просвіти», козаки Запорозького Коша Микитинської Січі (Нікополь), найстаршому з них, підбінчужному, Григорію Міхну виповнилось 94 роки.

Після прослуховування патріотичних пісень діти мали можливість оглянути та потримати в руках козацьку зброю (пістолі, шаблі), символи влади козацької старшини (сурми, тулумбаси, бунчук), пограти на козацьких інструментах (бубни, сопілки, кобзи та бандури).

Народні майстри Нікополя у металургійному технікумі, фото-1

.

.

.

.

.

.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...