![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
10:30, 15 листопада 2017 р.
У Нікополі поліцейські проводять профілактичні лекції учням шкіл
![У Нікополі поліцейські проводять профілактичні лекції учням шкіл У Нікополі поліцейські проводять профілактичні лекції учням шкіл](/dist-assets/images/cap.jpg)
На цьому тижні Нікопольські поліцейські завітали до старшокласників ЗСШ №24 та №18.
В першу чергу правоохоронці звернули увагу школярів увагу на відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень. Про це повідомляє Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області.
На цих зустрічах інспектор ювенальної превенції Нікопольського відділу поліції Олена Петренко розповіла учням, що кримінальну та адміністративну відповідальність, можуть нести діти у віці від 14 до 18 років. А також, вона відзначила той факт, що майже у всіх випадках відповідальність до 18 років за дітей несуть їх батьки.
«Тому перед тим, як вчинити щось неправомірне, необхідно завжди пам’ятати, що вашим батькам доведеться за це відповідати», - підкреслила інспектор.
Також поліцейські звернули увагу неповнолітніх на наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, а ще повідомили про небезпечність спілкування із незнайомими людьми через мережу Інтернет та на вулиці.
Нікопольські правоохоронці закликали дітей в жодному разі не повідомляти в Інтернеті інформацію про себе і свою сім`ю. Також розповідали школярам, чому не можна погоджуватись на зустріч з випадковим онлайновим другом.
Інспектор ювенальної превенції Олександр Дейнега нагадав учням про правила дорожнього руху.
.
.
.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 28 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
live comments feed...