Що розглянули на порядку денному У Нікополі на сесії Нікопольської міської ради

У Нікополі відбулася 28 позачергова сесія Нікопольської міської ради 7 скликання.

Цього дня затверджено звіти про виконання бюджету міста та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за період 9-ти місяців 2017 року.Про це повідомляють в прес-службі міської ради.

Також депутати розглянули міську програму «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Нікополі на 2016-2020 роки» у новій редакції.

Депутатський корпус підтримав звернення до  Прем'єр-міністра України  щодо формування місцевих бюджетів на 2018 рік. Міські цільові програми «Сприяння Управління державної казначейської служби України у місті Нікополі» та «Покращення умов обслуговування платників податків» затвердили депутати.

Нікопольська міська рада також затвердила Програму розвитку житлово-комунального господарства на 2017-2019 роки та ряд інших земельних питань. Мали місце питання розвитку фізичної культури і спорту Нікополя, соціального захисту населення та програми охорони здоров’я довкілля.

.

.

.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать