Перші виплати «монетизованої» частини невикористаної субсидії в Нікополі

В Нікополі стартували перші виплати «монетизованої» частини невикористаної субсидії.

Отже, цього року отримувачі субсидії  вперше отримають гроші за невикористану в опалювальному сезоні 2016-2017 рр. субсидію на  оплату послуг з газопостачання та електроенергії, які використовувались на опалення. Про що і повідомляється в прес-службі міської ради.

 Повертається така частина невикористаної суми субсидії на оплату послуги:

  • газопостачання, яке використовується для опалення, в еквіваленті що не перевищує вартості 100 м3природного газу (до 696,0 грн.).
  • електроенергії, яка використовується для опалення - в еквіваленті, що не перевищує вартості 150кВт. електроенергії (до 95,0 грн.).

У Нікополі управлінням праці та соціального захисту населення прийнято від отримувачів субсидій 12001 заяву на виплату частини невикористаних сум субсидій на загальну суму 5,7 млн. грн.

Управлінням вже підготовлено відомості для виплати невикористаних сум субсидій через поштові відділення зв’язку та банківські установи міста, вказані в заявах громадян.

Кошти почнуть надходити найближчим часом.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов