Тренінг «Відповідальне батьківство» у Нікополі

У Нікополі завдяки Нікопольському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центру «Освіти дорослих»  відбувся тренінг на тему: «Відповідальне батьківство».

Завдяки Нікопольському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центру «Освіти дорослих» у Нікополі черговий раз прийомні батьки, батьки-вихователі та батьки, які виховують дітей з функціональними обмеженнями мали змогу отримати нові знання від кваліфікованих спеціалістів.

Знання та навички, які отримали батьки на  тренінгу  «Відповідальне батьківство», даний проект проводиться за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини, .знадобляться батькам у вихованні власних та прийомних дітей.

.

.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать