Нікопольський палац урочистих подій запрошує на «Молодіжний простір»

В Нікополі у Палаці урочистих подій в рамках культурного проекту «Молодіжний простір» відкрито «Ігрове містечко».

«Ігрове містечко» вже відвідали діти перших класів школи № 5. Дітки та вчителі в цей день безкоштовно грали в настільну гру «UNO» та створювали свої шедеври з образотворчого мистецтва з допомогою колективу Палацу.

Отже, в рамках проекту «Громадський бюджет участі м.Нікополь» реалізований арт-об’єкт «Молодіжний простір», який представляє собою дві ажурні ширми і пятипелюстковий стіл, для проведення молодіжних заходів, настільних інтелектуальних ігор, майстер-классів і створення фотозон. В теплу пору року проект «Молодіжний простір» проводився на майданчику біля центрального входу в Палац. А в холодну та вітряну погоду – в холі Палацу на першому поверсі.

КЗ «Нікопольський палац урочистих подій»запрошує всіх бажаючих відвідати "Ігрового містечка".

Запис за телефоном: 066 242 53 16.

.

.

.

.

.

.

.

.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать