• Главная
  • Виставка картин художника Станіслава Фоменка в Нікопольському краєзнавчому музеї
10:31, 9 ноября 2017 г.

Виставка картин художника Станіслава Фоменка в Нікопольському краєзнавчому музеї

Виставка картин художника Станіслава Фоменка в Нікопольському краєзнавчому музеї

В Нікополі відкрилася виставка картин художника Станіслава Фоменка, який народився і виріс в нашому місті.

З дитинства він займався в студії образотворчого мистецтва, де досяг не аби яких успіхів, у 1985 році за активну творчу діяльність йому було присвоєно звання – Заслужений художник України. З 1996 року він живе і працює в Німеччині в місті Мюнхені. З 1997 є членом Союзу Професійних Художників Німеччини.

Наш земляк Станіслав Федорович намагається щорічно відвідувати Батьківщину. Нікопольський край викликає найщиріші емоції – хвилювання, радість та легкий смуток за батьківським домом. Свої почуття митець вкладає у роботи, пестить іх, наче своїх дітей. Станіслав Фоменок – майстер легких, невагомих сонячних полотен. Його картини знаходяться в українських музеях, приватних колекціях, як в Україні, так і в багатьох зарубіжних країнах: Німеччині, Англії, Франції, Італії, Іспанії, Канаді, Японії, США.
Завітайте до Нікопольського краєзнавчого музею, аби поринути в атмосферу суцільного добра і теплоти, яку випромінюють роботи майстра. 11 листопада Станіслав Федорович буде присутній на виставці і кожен зможе поспілкуватися з митцем особисто.

.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Последние новости
Объявления
live comments feed...