![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
10:30, 7 листопада 2017 р.
Поліція охорони у Марганці спіймала "домушника"
![Поліція охорони у Марганці спіймала "домушника" Поліція охорони у Марганці спіймала "домушника"](/dist-assets/images/cap.jpg)
На пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області 4 листопада о 5-ій ранку надійшов сигнал про спрацювання сигналізації з охоронюваного будинку, який знаходиться у місті Марганець по вулиці Бережного.
Наряд поліції охорони, який був на місці події вже через 4 хвилини, блокував це приміщення. Поліція охорони помітила помітили розбите вікно та людину, яка рухалася всередині приміщення з ліхтариком в руці. Діючи професійно грамотно, поліцейські охорони обстежили кімнати і виявили зловмисника. «Домушник» побачивши групу реагування поліції намагався зникнути з місця злочину, вистрибнувши з вікна будинку, але одразу був затриманий. Пізніше працівники поліції встановили, що правопорушник був неодноразово судимий за крадіжки.
Поліція охорони передала місцевого мешканця 1983 року народження слідчо-оперативній групі Марганецького відділу поліції для детального з'ясування обставин події. Наразі затриманому інкримінують правопорушення, передбачене ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 22 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
live comments feed...