• Главная
  • В Нікополі стартували учнівські олімпіади
15:00, 5 ноября 2017 г.

В Нікополі стартували учнівські олімпіади

В Нікополі стартували учнівські олімпіади

В нашому місті стартували учнівські олімпіади міського рівня, першовідкривачами в якій стали вчителі та учні «Трудового навчання» та «Технології».

Олімпіада проходила в два рівні : теоретичний курс (учасники відповідали на тестові завдання) та практичний – виготовлення виробу.Про це розповідає "Освітянський вісник міста Нікополя".

Змагалися хлопці та дівчата на протязі 5 годин, хлопці, учні 9- класів, мали виготовити деревяну полицю для рушників, а одинадцятикласники виготовляли підставку та кухонне приладдя.

Дівчата змагалися в виготовлені  текстильної торбинки для подарунку і одна конкурсантка з одинадцятого класу виготовляла домашні капці.

До складу журі, які слідкували за дотриманням всіх правил та вимог проведення олімпіади увійшли вчителі трудового навчання: Хілько І.А., Раєвська Т.І., Борова М.С.,Задворна Н.І., Сотніков П.Є., Шубалов Є.І., Рагулін П.І.

За результатами олімпіади кращими у знанні теорії та майстрами своєї справи визнано – Біловола Богдана та Маслівець Давида – учнів 9-х класів КЗ «НСЗШ № 23 та № 24», серед учнів 11- х класів по праву перше місце отримав Стрєха Олексій КЗ «НСЗШ № 24».

Після довгих перемовин та вагань журі, серед дівчат, переможницею стала учениця КЗ «НСЗШ № 25» Загамула Єлізавета.

Організаційний комітет вдячний адміністрації КЗ «НСЗШ № 24» за збереження матеріально-технічної бази, завдяки якій вдалося провести олімпіаду, і педагогам, які якісно підготували учасників змагань.

В Нікополі стартували учнівські олімпіади, фото-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Последние новости
Объявления
live comments feed...