![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
17:30, 4 листопада 2017 р.
До Нікополя за досвідом
![До Нікополя за досвідом До Нікополя за досвідом](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Нікополя завітала делегація з Павлограда, за для того щоб перейняти досвід нашого міста у переході на індивідуальне опалення.
Як повідомили в прес-служба міської ради на зустрічі міський голова Андрій Фісак розповів гостям про особливості такого важкого, але необхідного процесу, який був організований місцевою владою у минулому році, на незважаючи на це на сьогоднішній день нікопольці вже оцінили переваги альтернативних джерел теплопостачання, тож можна з впевненістю говорити, що досвід децентралізації опалення в нашому місті позитивний.
А ось детальну інформацію про всі етапи децентралізації системи теплопостачання у Нікополі представникам влади Павлограда в цей день надали перший радник міського голови Андрія Фісака – Сергій Донець та головний спеціаліст Нікопольської міської ради з питань енергоефективності Алла Яницька.
.
.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 25 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 28 листопада 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
live comments feed...