• Головна
  • Харчування дітей у дошкільних закладах Нікополя
12:00, 4 листопада 2017 р.

Харчування дітей у дошкільних закладах Нікополя

2 листопада в Нікополі відбувся «круглий стіл» на якому обговорили питання щодо організації харчування в закладах освіти нашого міста.

За «круглий стіл» зібралися представники міської влади, керівники дошкільних навчальних закладів, депутати міської ради,  представники громадськості та журналісти.

Інформацію про харчування дітей у Нікополі надали спеціалісти відділу освіти на науки Нікопольської міської ради.

Наразі плата за харчування однієї дитини складає: 60% - кошти батьків та 40% - кошти міського бюджету.

Як повідомляють в прес-службі міської ради на 2017 рік з міського бюджету на харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста було виділено 9 399 500грн. Також надано знижку на харчування дітей в дошкільних навчальних закладах на 50%  сім’ям, які мають трьох і більше дітей та дітям, батьки яких мають статус учасника бойових дій в зоні АТО.

Постачальники продуктів харчування та продовольчої сировини до ДНЗ міста визначаються за результатами проведення  відкритих  торгів відділу освіти і науки Нікопольської міської ради на електронному майданчику в системі «Prozorro». Постачання продуктів харчування та продовольчої сировини відбувається згідно укладених договорів між постачальником і відділом освіти і науки. Підвезення продуктів здійснюється спеціальним автотранспортом, який має санітарний паспорт.  Маршрути, графіки та обсяг завозу продуктів регулюється в залежності від терміну їх реалізації.

Також слід відмітити, що на всі пори року розроблене перспективне двотижневе меню, узгоджене з управлінням Держпродспоживслужби. Щоденну меню-розкладку складає медичний працівник закладу на наступний день на підставі примірного двотижневого меню і з урахуванням наявності та кількості певної продовольчої сировини, продуктів харчування та кількості дітей.

На засіданні представники громадськості звернули увагу спеціалістів відділу освіти та науки на проблеми з харчуванням, які були ними виявлені.

Також у форматі відкритого діалогу за «круглим столом» всі учасники заходу обговорили можливості вдосконалення організації харчування в нікопольських навчальних та дошкільних закладах і домовилися про співпрацю, яка допоможе забезпечити дітей ще більш повноцінним та якісним харчуванням.

.

.

.

.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...