Штрафи та покарання за спалювання листя в місті Нікополь

В Нікополі настала пора опадання листя з дерев. З цього приводу Міська рада звертається до мешканців міста, підприємців, організацій усіх форм власності, власників приватних будинків про необхідність своєчасного прибирання опалого листя на об'єктах загального користування та на закріплених для прибирання територіях міста.

Отже, згідно з“Правилами благоустрою території міста Нікополя,"у період листопада, опале листя необхідно своєчасно збирати і вивозити.

Зверніть своб увагу, спалювання листя суворо заборонено та тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення:

штраф-170-340 грн.  ст.77/1 «Про самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків»;

штраф-340-1360 грн. ст.152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів»;

штраф-850-1700 грн. ст.82 «Порушення правил складання, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів».

Увага! Ми неодноразово говорили але слід ще раз відмітити, що спалювання листя надзвичайно шкідливе для здоров’я людини та природи. Шкідливі домішки, при попаданні в органи дихання разом з повітрям, стають причиною виникнення захворювань дихальних шляхів, серцевих нападів, алергічних реакцій. Часто біля вогнищ можна побачити дітей, вплив диму на їх організми особливо небезпечний. Спалювання листя може спричинити інші довгострокові проблеми зі здоров’ям.

Cпалювати опале листя на території міста категорично заборонено!!!

Шановнігромадяни!Не спалюйте листя, гілля, не робіть шкоди своєму здоров’ю та навколишньому середовищу, в якому мешкаєте Ви та Ваші родини.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить