• Головна
  • Нікополь впроваджує новітні форми навчання у школах
12:00, 2 листопада 2017 р.

Нікополь впроваджує новітні форми навчання у школах

1 листопада в Нікополі відбулась прес-конференція на чолі із заступником міського голови Ольгою Коник працівників освіти.

Як розповідають у прес-службі міської ради учасники експериментальної навчальної програми молодших класів «На крилах успіху» шкіл №№ 5, 26 та гімназії № 15, які були присутні на прес-конференції, поділилися своїми досягненнями новітнього впровадження з іншими її учасниками.

Цей проект насамперед направлений на набуття дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, гнучкого творчого мислення, аналізу, розвитку пізнавальних процесів та самоконтролю й самооцінки. Урок в експериментальному класі дає змогу розв’язувати завдання, що важко реалізувати в межах традиційних підходів.
Педагоги підвищують мотивацію навчальної діяльності за рахунок нестандартних форм уроку (це незвично, отже, цікаво).
Також практикується самооцінювання учнів на різних видах завдань, практична діяльність дітей з яскравим дидактичним матеріалом, організація парної та групової роботи.
Розглядання понять, що використовуються у різних предметних галузях - в проекті відбулося об’єднання трьох предметів «Природознавство», «Основи здоров’я», «Я у світі» в один предмет «Всесвіт». Галузь «Арттехнологія» включає в себе образотворче мистецтво, музичне мистецтво, хендмейд, театралізацію, мистецтво слова. Така інтеграція дає змогу уникнути повторень (дублювань), зробити навчання цікавим.
В даному проекті важливою ланкою є організація цілеспрямованої роботи з розумовими операціями, а саме: порівняння, узагальнення, класифікація, аналіз, синтез тощо.
Показ міжпредметних зв’язків та їх застосування під час розв’язування різноманітних завдань містить у собі використання одного сюжетного малюнка на один учбовий день на всі предмети, де на кожному уроці ставляться запитання за цим малюнком відповідно до уроку та його теми.

На прес-конференції педагоги презентували робочі журнали та інтерактивні коробки із учбовою наочністю.

Завдяки проєкту, нове покоління школярів по-іншому сприймає навчальний процес – з інтересом, жагою до знань. Креативний та сучасний підхід до форм навчання зводить шаблонне сприйняття школи до нуля. Наразі в експерименті беруть участь три школи, наступного ж року планується участь ще двох шкіл. Також, з листопада починаються курси підготовки для майбутніх первачків-експериментаторів «Окрилення», що дасть змогу батькам вирішитися із вибором форми навчання своєї дитини.

Нікополь впроваджує новітні форми навчання у школах, фото-1

.

.

.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...