• Главная
  • Відставка Фісака з посади мера Нікополя відміняється
10:30, 22 октября 2017 г.

Відставка Фісака з посади мера Нікополя відміняється

Відставка Фісака з посади мера Нікополя відміняється

В Нікополі припинено ініціативу щодо відкликання з посади міського голови Андрія Фісака. То ж головним ініціаторам акції святкувати перемогу так і не вдалося.

Як повідомили в прес-службі міської ради, вчора відбулося засідання Нікопольської міської виборчої комісії, на якій було прийнято Постанову про припинення ініціативи щодо відкликання з посади Нікопольського міського голови Андрія Петровича Фісака.

Пов’язане це рішення з тим, що розглянувши документи, як повідомляється члени виборчої комісії, протягом 30 днів з дня отримання підписних листів від ініціативної групи виборців, перевіряли правильність оформлення підписних листів, кількість зібраних підписів. Отже в процесі перевірки виборча комісія виявила безліч порушень. З 19 847 підписів врахували менше половини - 9896. Інші 9938 підписів не підлягали врахуванню, так як мали ряд порушень, а саме: відсутність деяких відомостей про виборців; запис замість виборця; які не є виборцями; відсутність відомостей, або невірні відомості про члена ініціативної групи та інше.

Відставка Фісака з посади мера Нікополя відміняється , фото-1

.

.

.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Последние новости
Объявления
live comments feed...