• Головна
  • Статут територіальної громади Нікополя в новій редакції розглядатимуть на сесії міської ради
13:30, 20 жовтня 2017 р.

Статут територіальної громади Нікополя в новій редакції розглядатимуть на сесії міської ради

Статут територіальної громади Нікополя в новій редакції розглядатимуть на сесії міської ради

13 жовтня у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центріпід час громадських слухань  було представлено проект Статуту нікопольцям.

Після представлення проекту Статуту територіальної громади міста Нікополь у новій редакції учасники мали змогу виступити з пропозиціями, які були обговорені. Однак, жодна пропозиція не була підтримана, тому резолюція громадських слухань не приймалася.
Зауваження та пропозиції були прийняті у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення на офіційному сайті Нікопольської міської ради, а саме з 17 серпня 2017 року.

Отже, зараз спеціальною постійною наглядовою комісією Нікопольської міської ради розроблено доопрацьований проект Статуту територіальної громади міста Нікополь у новій редакції з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства.

Як повідомляють у прес-служба міської ради, після 17 серпня 2017 року надійшло 3 пропозиції щодо проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції.

Слід відмітити, що пропозиції, які надійшли після спливу 1 місяця з дня оприлюднення на офіційному сайті Нікопольської міської ради проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції, спеціальною наглядовою комісією не розглядалися.

Основні доповнення, які були внесені до Статуту територіальної громади міста Нікополь в новій редакції це: створення громадської ради при Нікопольській міській раді; загальні збори громадян; місцеві ініціативи; громадські слухання; електронні петиції.

Із тексту Статуту вилучені непрацюючі статті, дублювання норм статей законів України та статті, які на сьогоднішній день не відповідають чинному законодавству України. Даний проект Статуту буде направлений на розгляд сесії міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...