• Головна
  • Нікопольські тенісистки завоювали «золото», «срібло» і «бронзу»
13:30, 19 жовтня 2017 р.

Нікопольські тенісистки завоювали «золото», «срібло» і «бронзу»

З 9 по 13 жовтня в Чернігові проходив Чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003 р.н. в якому взяли участь збірні команди з різних областей України (всього 114 спортсменів). Вихованка НДЮСШ №2 «Нікополь 98» Вікторія Гусєва у складі збірної команди дівчат Дніпропетровської області стала бронзовим призером змагань, а в парному змішаному розряді посіла п'яте місце.
А ще в Дніпрі з 14 по 15 жовтня відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1996 р.н. і молодше. Участь взяли понад 30 спортсменів з різних міст Дніпропетровської області. Команда НДЮСШ №2 «Нікополь 98» в складі Вікторії Гусевої, Вікторії Спіріної і Марії Вечері стала срібним призером змагань. В особистому заліку Вікторія Гусева виборола срібло, а Вікторія Спіріна зайняла четверте місце. У парному жіночому розряді Марія Вечеря і Вікторія Гусева піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу, завоювавши золото. У загальнокомандному заліку нікопольці стали срібними призерами Чемпіонату.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера-викладача з настільного тенісу Світлану Братік з успішним виступом!

Джерело: Прес-служба міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію