• Головна
  • Щодо діяльності Державної фіскальної служби України
податкова інформує
17:22, 17 жовтня 2017 р.

Щодо діяльності Державної фіскальної служби України

податкова інформує
Щодо діяльності Державної фіскальної служби України

Іноземець намагався вивезти з України чималу кількість культурних цінностей

Повідомлення про злочин та протокол про порушення митних правил – такі наслідки перетину кордону для іноземця, який, прямуючи до Болгарії, «забув» отримати дозвіл на переміщення предметів старовини. Крім того, він прихопив із собою холодну зброю.

Під час проходження митного контролю у пункті пропуску «Порубне» співробітники Чернівецької митниці ДФС за результатами догляду транспортного засобу виявили в іноземця штик-ніж, шаблю та кинджал у чохлі, 157 предметів нумізматики, книги 1904 та 1941 року видавництва, 2 годинники, 5 нагородних знаків часів І світової війни, 2 старовинні праски. Усі предмети датуються минулим століттям та виготовлені у Англії. Їх вартість буде встановлено після проведення експертизи.

За вказаним фактом порушено справу про порушення митних правил та направлено повідомлення до поліції про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ст.263 Кримінального кодексу України.

(Інформація прес-служби ДФС України).

З початку року сервісом «Пульс» скористались 102 мешканця Дніпропетровщини

Впродовж січня – вересня 2017 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» звернулися 102 заявника Дніпропетровської області. Порівняно з відповідним періодом минулого року їх кількість зменшилась на 88 одиниць.

«Більше половини дзвінків стосувались питань, які виникають при поданні податкової звітності та реєстрації накладних (56 звернень). Крім того, платники порушували питання щодо системи електронного адміністрування ПДВ (18 звернень). З роботою органів ДФС пов’язані 9 звернень тощо. Безпосередньо антикорупційної тематики сервісу стосувалося 1 звернення», – повідомила начальник управління обслуговування платників ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олена Ярова.

Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Нагадаємо, що інтерактивний сервіс «Пульс» приймає звернення платників податків з податкових та митних питань. Залишити інформацію щодо неправомірних дій та бездіяльності працівників органів ДФС та інших питань можна зателефонувавши до Контакт-центру ДФС за номером 0800-501-007 та обравши відповідний напрямок у меню інтерактивного голосового автовідповідача (4 – для залишення інформації на сервіс «Пульс»).

(Офіційний портал ГУ ДФС у Дніпропетровській області).

З січня по вересень поточного року громадяни Дніпропетровщини задекларували понад 2,6 млрд. грн. доходу

З початку 2017 року більше 45 тисяч мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала понад 2,6 млрд. грн.

До сплати за результатами декларування підлягає 98,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 15,8 млн. грн. військового збору, що відповідно на 19,9 млн. грн. та на 2,6 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Повернення ж з бюджету у вигляді податкової знижки отримають понад 6,8 тисяч громадян на загальну суму 10,4 млн. грн. Про це повідомила в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Про одержані в 2016 році понадмільйонні статки повідомили 196 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 1 млрд. 143,7 млн. грн.

(Офіційний портал ГУ ДФС у Дніпропетровській області).

Понад 662 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили платники Нікопольського регіону

За 9 місяців 2017 року до зведеного бюджету від платників податків, що перебувають на обліку у Нікопольській ОДПІ, надійшло 662,7 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 181,0 млн гривень більше, ніж за відповідний період 2016 року.

За словами в.о. начальника Нікопольської ОДПІ Володимира Малиновського, податок на доходи фізичних осіб залишається основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Так, його питома вага в загальних надходженнях місцевих скарбниць становить 63,7 відсотків.

З початку 2017 року місцевий бюджет отримав 497,1 млн гривень цього податку, державний бюджет – 165,7 млн гривень.

Нагадаємо, Законом України від 21 грудня 2016 року № 1801-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 січня 2017 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату у розмірі – 3200 гривень, а погодинну - 19,34 гривень.

В 2017 році місцеві податки і збори поповнили бюджет Дніпропетровської області майже на 14,8 мільярдів гривень

За дев’ять місяців 2017 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 14,76 млрд. грн. податків і зборів. Це на 3,18 млрд. грн., або на 27,4%, більше порівняно з минулорічним періодом.

Податок на доходи фізичних осіб забезпечує більше половини надходжень в місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону, його сума склала 8 млрд. 46 млн. грн.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровського регіону і плата за землю - 2,96 млрд. грн.

Крім цього, спрощенці (юридичні та фізичні особи) перерахували до бюджетів громад – 1,25 млрд. грн. єдиного податку, а підприємства області - 839 млн. грн. податку на прибуток.

(Офіційний портал ГУ ДФС у Дніпропетровській області).

ДФС забезпечено 8,3 млрд. грн. на реконструкцію доріг

У рамках «дорожнього» експерименту, за яким 50% від перевиконання надходжень митних платежів перераховуються на реконструкцію доріг, протягом січня-вересня 2017 року ДФС забезпечено 8 млрд. 305 млн. грн.

Найбільше коштів було акумульовано у березні – майже 1 млрд. 690 млн. грн., травні – 1 млрд. 837 млн. грн. та червні – 1 млрд. 503 млн. грн.

В інші місяці суми становили: за січень – 629 млн. грн., лютий – 823 млн. грн., квітень – 940 млн. грн., липень – 589 млн. грн., серпень – 129 млн. грн., вересень – майже 166 млн. грн.

Серед цьогорічних лідерів експерименту Одеська, Київська та Львівська області, якими забезпечено 1,6 млрд. грн., 1,4 млрд. грн. та 707 млн. грн. відповідно.

Нагадаємо, що експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг триває з вересня 2015 року. Відповідно до нього 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів) направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів.

Спочатку пілотний проект проводився в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях. Наразі участь у експерименті беруть усі митниці ДФС.

(Інформація прес-служби ДФС України).

Платники податків сплатили до місцевих бюджетів 133,7 млрд. гривень

Протягом січня-вересня поточного року платниками податків спрямовано до місцевих бюджетів 133,7 млрд. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року цей показник зріс на 28,1%, або на 29,3 млрд. грн.

За 9 місяців 2017 року до зведеного бюджету перераховано майже 132 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб (у т. ч. до місцевих бюджетів надійшло 78,3 млрд. грн.). Це на 33,5 млрд. грн. або 34% більше, ніж за відповідний період 2016 року. Лише у вересні було сплачено 15,8 млрд. грн. ПДФО. Приріст до минулого року склав майже 4 млрд. грн.

Зокрема, у вересні місцеві бюджети отримали на 20,2% коштів більше, ніж у вересні минулого року. Так, за перший місяць осені 2017 року до місцевих бюджетів було спрямовано 13,7 млрд. грн., тоді як за відповідний період 2016 року ця сума складала 11,4 млрд. гривень.

(Інформація прес-служби ДФС України).

З початку року платниками сплачено 129,2 млрд. ЄСВ

Протягом січня-вересня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 129,2 млрд. грн. Це на 36,7 відс., або на 34,7 млрд. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Зокрема, у вересні 2017 року надійшло 15,2 млрд. грн. ЄСВ, що на 39,5 відс., або на 4,3 млрд. грн. перевищує відповідний показник вересня минулого року.

Крім того, найбільші надходження ЄСВ з початку року зафіксовано також у червні – 16,7 млрд. грн. та липні – 15,1 млрд. грн.

Нагадаємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

(Інформація прес-служби ДФС України).

Сектор організації роботи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...