Як допомогти дитині у навчанні?

Сучасний світ вимагає прогресивного підходу до розвитку дітей. Вже недостатньо віддати дитину до школи та вважати, що «батьківський мінімум» виконано. Зміни навколо відбуваються так швидко, що навіть нам, дорослим, іноді важко зорієнтуватися.

Сучасним дітлахам важко концентруватися, адже навколо занадто багато відволікає. Об’єм інформаціїї, що дитина пропускає крізь себе зараз, набагато більший за той, що був у нашому дитинстві.

Доступність інформації завжди і всюди – це дуже зручно та корисно, проте є один істотний мінус: тепер усе не потрібно запам’ятовувати, а значить, пам’ять малюків не має достатнього навантаження для розвитку.

Також сучасна загальноосвітня школа має більш високі вимоги, складніші завдання, ніж раніше, і все це у комплексі призводить до того, що з самого першого класу діти вже перевантажені та не хочуть навчатися.

Як же допомогти дитині з навчанням? Як розвинути пам’ять та концентрацію уваги, як прискорити аналіз та обробку інформації? Рішення є – привести дитину у Школу усного рахунку Соробан в Нікополі!

Ми взяли досвід Японії в ментальній арифметиці і вдосконалили його, створивши унікальну програму для розвитку дитячого мозку.

Методика Соробан - це не математична програма, хоча в процесі навчання дитина освоїть склад числа, його поняття, навчиться оперувати з числами на великій швидкості. «Соробан» - посилене тренування мозку, а швидкий рахунок – це приємний бонус у навчанні і яскраве візуальне підтвердження якості самої методики.

Напевно ви бачили багато відео, де діти розповідають вірш і рахують, складаючи пальчиками цікаві фігури. Це – усний (ментальний) рахунок, де діти, займаючись по вдосконаленій програмі ментальної арифметики Соробан, тренують свій мозок в найактивніший період його розвитку.

Наша Школа пропонує батькам тренувати дітей цим незвичним способом, який дозволить синхронно розвивати обидві півкулі мозку, створюючи міцні зв'язки між ними та навчаючи дітей миттєво схоплювати і обробляти інформацію, розвивати мислення, пам'ять і концентрацію, і що важливо - впевненість в собі. Для того, щоб батьки мали змогу оцінити методику та прийняти остаточне рішення щодо необхідності таких тренувань дитині, ми пропонуємо цілий пробний місяць.

Запис у групи відкритий: https://soroban.ua/nikopol/

‎Телефон для запитань: ‎ +38 (050) 987-68-71

.

.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )