"Дніпропетровськгаз" проводить конкурс малюнків до Дня захисника України ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Шановні нікопольці, якщо ви маєте дитину віком від 6 до 14 років, яка чудово малює і може у своїй творчій роботи висловити подяку за оборону держави нашим військовим – є чудовий шанс вашому юному художнику взяти участь у конкурсі і позмагатись за цінні призи, серед яких мобільні телефони!

До дня захисника України (14 жовтня) ПАТ «Дніпропетровськгаз» організувало конкурс малюнків для юних мешканців Дніпропетровській області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг).

Отже, з 19 вересня по 10 жовтня ініціювало проведення дитячого конкурсу малюнків "Безпечна Україна".

Цей конкурс оголошено серед дітей шкільного віку та присвячений мужності українських бійців.

Переможців конкурсу буде визначено до 14 жовтня – Дня захисника України. Юні митці отримають заохочувальні і цінні подарунки, а найкращі десять робіт разом із благодійною допомогою від компанії будуть передані бійцям у зону АТО.

Компанія запрошує взяти участь у конкурсі малюнків усіх творчих та креативних дітей Дніпропетровської області віком від 6 до 14 років.

Конкурс "Безпечна Україна" присвячений Дню захисника нашої держави і покликаний підвищити рівень патріотизму у малих українців.

За правилами творчі роботи будуть прийматись до 2 жовтня включно. А далі спеціально створена комісія відповідно до критеріїв відбере кращі малюнки. За результатами відбіркового туру до 10 жовтня на офіційному веб-сайті ПАТ «Дніпропетровськгаз» https://dp.104.ua триватиме онлайн-голосування для визначення трьох фіналістів.

«Допомога і підтримка потрібна усім, особливо якщо це стосується такої серйозної теми, як військові дії. Діти Дніпропетровщини за допомогою конкурсу мають змогу не лише показати свої здібності, а й ставлення до захисників держави та висловити вдячність за спокій і безпеку нашої країни, - коментує технічний директор ПАТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Бачурін. – Десять найкращих малюнків разом з благодійною допомогою компанія відправить бійцям на передову у зону АТО».

До участі в конкурсі приймаються індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Зокрема, малюнки повинні бути А4 формату в довільному виконанні (графіка, живопис, акварель, гуаш тощо). На зворотному боці роботи необхідно обов’язково вказати автора, назву малюнку, дату виконання та контактні дані.

Під час оцінювання робіт комісія братиме до уваги такі критерії, як оригінальність та оформлення, якість роботи, творчий підхід, ступінь самостійного виконання, охайність та найголовніше - відображення і передача теплих відчуттів до захисників країни.

Три переможці онлайн-голосування отримають цінні призи - телефони. Інші учасники, які потраплять до відбіркового етапу будуть нагороджені заохочувальними подарунками із символікою компанії.

Надсилати роботи необхідно на адресу ПАТ «Дніпропетровськгаз»: м. Дніпро, вул. Шевченка, 2, 49000 із приміткою «Конкурс малюнків «Безпечна Україна» або на електронну адресу компанії press@dpgas.com.ua. . Більш детальну та оперативну інформацію про конкурс можна знайти на офіційній сторінці підприємства у мережі fb.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
36 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов