• Главная
  • Вітання Міського голови з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного прапору
09:00, 24 августа 2017 г.

Вітання Міського голови з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного прапору

Вітання Міського голови з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного прапору, фото-1

В Прес-службі Міської ради Міський голова Андрій Фісак звернувся до мешканців міста з вітальними словами.

«Дорогі нікопольці! Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного прапору!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як символ єднання українців в ім'я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи, слави і відродження України. Під жовто-блакитним стягом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. І ми повинні шанувати його як найвищу національну святиню. А незалежність нашої держави відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови України.

У ці святкові дніми повинні пам’ятати про те, якою ціною нам далася незалежність. Адже наша молода держава знову переживає нелегкі часи. Під загрозою опинились самостійність України та цілісність її кордонів, котрі, як і багато років тому, боронять справжні патріоти, сини своєї країни. І я впевнений, що Україна переможе завдяки національному духу та незламній волі її народу.

Ми маємо пам’ятати, що Україна у нас одна – єдина і неподільна. Тому всі ми прагнемо, щоб у нашому суспільстві панували порозуміння і згуртованість, а на рідній землі – добробут, любов і такий довгоочікуваний мир!

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Бажаю вам, шановні нікопольці, міцного здоров'я, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Зі святами вас!»

Андрій ФІСАК Міський голова

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...