• Главная
  • В Нікополі завершується прийом заяв для виплати «монетизованої» частини субсидій
16:28, 22 августа 2017 г.

В Нікополі завершується прийом заяв для виплати «монетизованої» частини субсидій

В Нікополі завершується прийом заяв для виплати «монетизованої» частини субсидій , фото-1

В Нікополі на сьогоднішній день з 29 тисяч сімей, які користуються субсидією, право на отримання «монетизованої» частини субсидії мають близько 14 тисяч сімей, з нихна газ –10 тис. сімей, на електроенергію - 4 тис. сімей.

На даний час в нашому місті, Управлінням прийнято 10100 заяв (72%) для перерахування «монетизованої» частининевикористаної субсидії.

Управлінням праці та соціального захисту населення прийом заяв буде здійснюватись до 31 серпня 2017 року. У разі несвоєчасного звернення чинним законодавством не передбачено ніяких поважних причин, щоб подати заяву після 1 вересня.

Слід зауважити, що заява для отримання коштів надається тільки від особи, якій призначено субсидію (зазначено в повідомленні про надання субсидії).

Наразі, за для забезпечення максимального прийому заяв, в місті до прийому заяв та проведення роз’яснювальної роботи з цього питання долучились працівники почти.

Наголошуємо, громадяни, які не надализаяву,можутьподати її до кінця поточного місяця до управління праці та соціального захисту населення.

Джерело: Прес-служба міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...