• Главная
  • Нікопольські рятувальники провели рейд щодо дотримання пожежної безпеки в екосистемах міста
10:28, 22 августа 2017 г.

Нікопольські рятувальники провели рейд щодо дотримання пожежної безпеки в екосистемах міста

Працівниками Нікопольського МРВ ГУ ДСНС України спільно з представниками ЗМІ 21 серпня проведено плановий профілактичний рейд щодо недопущення пожеж в природних екосистемах та гарантії безпечного відпочинку населення.

Найбільшу рятувальники приділили увагу парку ім. Пушкіна та парку Перемоги, де провели профілактичні роз’яснювальні заходи, адже саме в цих місцях сталося найбільша кількість пожеж в 2017 році та саме в них відпочиває переважна більшість мешканців міста.

В ході рейда, рятувальники нагадали жителям міста про основні причини виникнення пожеж, аналізуючи які можна з впевненість сказати, що майже 90 % небезпечних подій трапляються через людське недбальство та недотримання елементарних правил пожежної безпеки поводження з вогнем в місцях праці та відпочинку.

Вони також нагадали, що саме при теплих, сухих погодних умовах, деревостій та трав’яний покрив є особливо придатним до поширення полум’я. А полум’я переважно з’являється від недопалків, викинутих у суху траву, непогашеного багаття, дитячих пустощів чи при проведенні господарських робіт, зокрема, під час спалювання сміття.

Місця розведення багаття повинні бути оснащені первинними засобами пожежогасіння (лопати, сокири, граблі, бідони з водою, кухлі для води).

Пам'ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі.

Нікопольські  рятувальники провели рейд щодо дотримання пожежної безпеки в екосистемах міста, фото-1

.

.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...