• Главная
  • Нікопольським очисним спорудам необхідна реконструкція
10:30, 18 августа 2017 г.

Нікопольським очисним спорудам необхідна реконструкція

Нікопольським очисним спорудам необхідна реконструкція, в зв’язку з цим , 17 серпня під головуванням заступника міського голови Світлани Загрудної на території каналізаційних очисних споруд КП «Нікопольське ВУВКГ» відбулося виїзне чергове засідання робочої групи з розроблення міської Програми «Екологія 2018-2022».

У виїзному засіданні взяли участь голова постійної комісії міської ради з охорони навколишнього природного середовища Сергій Піддубний, депутат міської ради Валентина Шулім, голова спілки «Громадський дозор» Юрій Бабанін, відділ екології міської ради, в.о. начальника КП «НВУВКГ» Юрій Великий та представники структурних підрозділів міськводоканалу.

В цей день на засіданні обговорювалися питання пов'язані з експлуатацією каналізаційних очисних споруд.

Слід відмітити, що капітальний ремонт технологічних об'єктів в останнє проводився у 2006 році. Тому є нагальна необхідність у проведенні реконструкції діючих очисних споруд з метою забезпечення нормативних показників очищення скидів в Каховське водосховище, ліквідації неприємних запахів від їх експлуатації, вирішення питання утилізації мулових осадів та енергозбереження.

Також було наголошено у необхідності залучення до проектування профільні спеціалізовані компанії. Попередня оцінка щодо необхідних обсягів фінансування реконструкції КОС складає майже 100,0 млн.грн., такі обсяги фінансування неможливо реалізувати лише з міського бюджету, необхідно залучати кошти з державного та обласного бюджетів.

Після опрацюванняотриманих рекомендаційта зауважень КП «НВУВКГ» надасть необхідні пропозиції для включення заходів до проекту міської Програми «Екологія 2018-2022».

Нікопольським очисним спорудам  необхідна реконструкція , фото-1

.

.

.

.

Відділ екології міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...