• Главная
  • Відділ екології інформує про громадські слухання
10:29, 13 августа 2017 г.

Відділ екології інформує про громадські слухання

В Нікополі метою реалізації прав громадян та їх об'єднань на участь в обговоренні питань щодо прийняття рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища, виконання яких може спричинити негативний вплив на стан довкілля та стосується об'єктів, які становлять підвищену екологічну безпеку, міською владою вирішено провести громадські слухання щодо розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №3 Запорізької АЕС в місті Нікополі за участю представників ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК Енергоатом».

Громадські слухання  заплановано на 15 вересня 2017 року з 15-00 до 17-00  у великому залі  КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» на вул. Патріотів України, 94.  

Запрошуються до участі у слуханнях громадськість, представників органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, підприємств, установ і організацій  міста та населених пунктів  Дніпропетровської області, що входять до зони спостереження Запорізької АЕС.

Питання які будуть винесені на громадські слухання:

- «ОППБ энергоблоков №3.4 ОП ЗАЕС. Фактор безопасности №14 «Воздействие эксплуатации на окружающую среду»;

- «Нетехнічне резюме «матеріали з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоків №3,4 ВП «Запорізька АЕС» у понад проектний термін.

Ці та інші документи в електронному вигляді знаходяться на сайті Запорізької АЕС www.npp.zp.ua в розділі Виробництво/Продовження експлуатації/Документи, де з ними можуть ознайомитися всі бажаючі.

З метою вивчення та урахування громадської думки пропозиції пропонуємо  надавати   на   e-mail: [email protected]

Розраховуємо на вашу небайдужість !

Відділ екології

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...