Готовність нікопольських шкіл до нового навчального року

Міський голова Андрій Фісак здійснив робочі візити до Нікопольських загальноосвітніх шкіл №10 та №16, щоб на власні очі побачити рівень підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

Зовсім скоро почнеться учбовий процес, тому заклади знаходяться «в повній готовності» до прийому учнів. Ось так, 10-та школа презентувала сучасний кабінет для проведення тренінгів, семінарів для дітей, батьків і педагогів. А ще, ця школа пишається єдиним у місті актовим залом по типу амфітеатру. Директор презентувала гостям затишну спортивну залу та навчальний корпус молодших класів.

А от школи № 16 наступного року відсвяткує своє 110-ліття, та не зважаючи на вік, навчальний заклад  також доглянутий та осучаснений. Учні мають змогу організовано та корисно проводити час на перерві – у коридорах стоять 2 тенісні столи, затишні дивани, сучасні рукомийники із дзеркалом та милом.

По завершенню свого візити, міський голова Андрій Фісак дав гарну оцінку професіоналізму очільників навчальних закладів та достатньому рівню підготовки до початку навчального року. Андрій Петрович відзначив, що кожна школа особлива, неповторна та дружня, а це є підґрунтям для продуктивної роботи та розвитку. Для себе ж міський голова відзначив «слабкі місця» кожного закладу, котрі педколективи не в змозі усунути самостійно. Школи можуть покладатися на підтримку влади, адже діти наше майбутнє.

Про це повідомили в  Прес-служба міськради

.

.

.

.

.

.

.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить