• Главная
  • Чи припинять відключати квартири від газопостачання в Нікополі
10:30, 12 августа 2017 г.

Чи припинять відключати квартири від газопостачання в Нікополі

В Нікополі знову почали  масово відключення квартир від газопостачання з невідомої причини, через це  нікопольці  скаржаться на роботу газового господарства.

З цієї причини на початку тижня заступник міського голови Андрія Фісака – Сергій Тихенко провів робоче засідання нещодавно створеної комісії з вивчення питань, пов’язаних з наданням послуг електропостачання та газопостачання населенню на території міста Нікополь. Серед присутніх були представники Міськгазу, обслуговуючих компаній та балансоутримувачі будинків комунальної власності і ОСББ.

На цьому засіданні мова йшла про налагодження продуктивної співпраці у вирішенні проблемних питань. В тому числі питання, яке стосується газопостачання населенню міста, – комісія вже займатиметься розробкою діючого алгоритму, який дозволить уникнути відключення газу у абонентів, котрі не мають заборгованості. Це стане можливо завдяки узгодженості дій працівників підприємства з мешканцями будинків. Комісія домовилася про механізми проведення планових та аварійних робіт. У випадку планових відключень газу про це будуть повідомлені всі власники квартир та балансоутримувач.

Також, якщо  виникне аварійна ситуація, то можна буде саме завдяки балансоутримувачів  будинків оперативно вирішити проблему. Адже досить часто спеціалісти Міськгазу просто не мають змоги потрапити до квартир нікопольців, щоб усунути або поперед ити аварію. Тоді доводиться залишати без газу ледь не весь під’їзд чи будинок. А налагоджений діалог з мешканцями дозволить уникнути таких ситуацій. У Сергія Віталійовича вже є досвід співпраці з Міськгазом. Будинки по вулиці Барнаульській свого часу теж підвергалися необґрунтованим відключенням.

Також звертають увагу, що  Міськгаз буде і надалі боротися з боржниками та наполягати на встановленні у квартирах газових лічильників. Але сподіваємося, що інші жителі міста більше не страждатимуть через своїх безвідповідальних сусідів.

Джерело: Прес-служба міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...