• Главная
  • Наша область має стати майданчиком для інноваційних освітніх технологій
16:30, 11 августа 2017 г.

Наша область має стати майданчиком для інноваційних освітніх технологій

Наша область  має стати майданчиком для інноваційних освітніх технологій, фото-1

Зовсім скоро Дніпропетровська область  має стати майданчиком для впровадження нових освітніх технологій.

Саме таку думку висловив заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич на зустрічі з освітянами області в Національному гірничому університеті. На цій зустрічі учасники обговорили реформу галузі, яку планують розпочати восени із прийняттям нового закону «Про освіту».

«Дніпропетровщина – область з величезним промисловим та науковим потенціалом. Вона може і повинна стати майданчиком впровадження інноваційних технологій в освіті. Зокрема мова йде про так звану «дуальну» освіту, коли студент не весь час проводить в університеті, а багато практикується на виробництві. Таким чином «на виході» ми зможемо отримати кваліфікованого практика», - розповів Юрій Рашкевич.

У планах реформаторів – навчальні програми будуть створювати після консультацій з роботодавцями та аналізу потреб і перспектив студентів. Це необхідно, аби розуміти, спеціалісти з якими знаннями їм потрібні.

«Системі професійної освіти буде приділена велика увага: ПТУ й коледжі, які готують молодших спеціалістів, зможуть претендувати на серйозну грантову підтримку від країн Євросоюзу», - підкреслив Юрій Рашкевич.

Осучаснення вітчизняної освіти – подвійне дипломування. Його будуть впроваджувати в галузі міжнародного навчання. Два з чотирьох років аспірантури наші науковці зможуть навчатися за кордоном, отримати український та зарубіжний дипломи, а потім – зобов’язані повернутися додому, зауважив Юрій Рашкевич.

Джерело: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...