В Нікополі хочуть створити експозиції присвячені війні на Донбасі

За ініціативою ГС "Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини"  в Нікополі, в Центральному музеї міста, хочуть створити експозиції присвячені війні на Донбасі.

З часом асоціація планує створити свій музей АТО, але експозиція в Центральному музеї міста, вкрай необхідна: його відвідують гості міста, школярі, студенти та багато нікопольців. Ця локація буде відігравати значну роль в патриотичному вихованні та згуртуванні громади, пишуть в повідомленні.

Вони звертаються до всіх, хто може допомогти в зборі експонатів, просять приносити різноманітні експонати пов'язанні з війною на Донбасі: світлини, карти, документи або копії, гільзи, каски, броніки, форму та інші речі пов'язані з АТО.

Експонати можна приносити до музею з 9,00 до 16,00, ( вівторок - субота) та в неділю з 9 до 15 години.

Для цього вам потрібно розповісти черговому музею про мету візиту: вони викличуть працівників музею які приймуть всі речі по акту прийому.

Просять  допомогти з експонатами в найближчий час, так як експозицію планується відкрити на честь річниці Незалежності України та в пам’ять річниці Іловайській трагедії.

Довідка по тел:095-7514929 Шмалько Олена Анатоліївна, 050-7559748 Романова Наталья Семеновна.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов