• Главная
  • Будинок по Першотравневій, 21 під пильним наглядом
12:00, 10 августа 2017 г.

Будинок по Першотравневій, 21 під пильним наглядом

Міський голова Андрій Фісак, після особистого прийому громадян, вирішив особисто відвідати один із об’єктів житлово-комунального господарства, а саме будинок за адресою: вул. Першотравнева, 21. Як стверджують мешканці  не зважаючи на нещодавній ремонт, будинок нахиляється, та шурфи, зроблені навколо всього будинку, просідають.

На цій зустрічі були також присутні  заступник міського голови з питань ЖКГ, обслуговуюча компанія, підрядник та ще ряд представників відповідних комунальних служб, які навели вагомі наочні аргументи того, що будинок надійно закріплено.

Підрядник Сергій Хастачан, директор науково-виробничої фірми «Наш дом плюс» зазначив:

– Минулого року було укладено договір на капітальний ремонт будинку по вул. Першотравнева, 21. Було виконано такі роботи: заміна каналізаційних випусків, вікон, дверей, люків в підвальній частині, відновлення підмостки, проїзної частини, заміна деформованих вертикальних та горизонтальних швів, частковий ремонт покрівлі та відновлювальні роботи плитки на цокольній частині будинку. Роботи виконано вчасно, претензій від мешканців не надходило. Після перших опадів приїздили представники фірми – проблемних питань не виникало.

Як повідомляється, кожного місяця підрядник навідується на об’єкт, та з його слів якби будинок продовжував просідати та нахилятися – на підмостку з’явилися б тріщини.

Ще, мешканців хвилюють шурфи, зроблені у 2011 році. Тоді, Дніпропетровська фірма обстежила будинок та прибігла до вирівнювання та укріплення за допомогою 24-ох п’ятнадцяти метрових шурфів, пробурених по периметру. Через постійне просідання ґрунту у цих місцях утворюються невеликі ями, які постійно підсипають і це є природно та відповідає технологіям. Тим паче, що на будинкові вже 2 роки стоять маяки, які контролюють усі коливання.

Так, завдяки злагодженій роботі та детальному поясненню, міський голова та мешканці будинку вичерпали хвилююче питання. Наостанок, громадяни подякували за швидке вирішення проблем та особисту присутність Андрія Петровича, адже це доводить, що влада співпрацює із громадою.

Будинок по Першотравневій, 21 під пильним наглядом, фото-1

.

.

.

.

.

Джерело: Прес-служба міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...