• Главная
  • Фінансування заходів енергоефективності в Нікополі
16:30, 3 августа 2017 г.

Фінансування заходів енергоефективності в Нікополі

Фінансування заходів енергоефективності в Нікополі, фото-1

1 серпня досягнуто домовленості, що Нікополь співпрацюватиме з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) у напрямку енергоефективності.

Відбулося це у конференційному залі міської ради, на  спільному засіданні представників виконкому та компаній НЕФКО(Фінляндія) і IC Consulenten ( Австрія) під головуванням заступника міського голови Андрія Фісака – Ольги Коник.

На даний час, енергозбереження та енергоефективність є одним з пріоритетних напрямків розвитку  міста.

Місцева влада вже підтримала впровадження у Нікополі спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Завдяки чому наше місто протягом трьох років ( з 2015 по 2017 рік) отримує кошти на капітальний та поточний ремонти, термомодернізацію і підвищення енергоефективності будинків ОСББ. Вже близько десяти будинків при фінансуванні ЄС ПРООН замінили вікна та двері у під’їздах, або провели утеплення фасадів.

Слід відзначити ще  один з напрямків спільної роботи місцевої влади з проектом ЄС ПРООН результатом якого стало проведення заходів з енергоефективності в дитячих садках. Були відремонтовані дошкільні заклади: № 29 «Райдуга» ( вул. Патріотів України, 144-в) та № 42 «Малятко» (вул. Надьожкіна, 2).

В прес-служба міської радиповідомляють, що фінансуватиме заходи енергозбереження будівель дитячих дошкільних закладів і НЕФКО. Співпраця з компанією була ініційована міським головою Андрієм Фісаком і наразі перебуває на стадії створення бізнес-плану та підготовки енергоаудиту. Звичайно, це довгий та кропіткий процес, але в результаті місто зможе зекономити значну суму бюджетних коштів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...