Акція «НІ - торгівлі людьми» в Нікополі

28 липня з 10.00 до 12.00 години в Нікополі на площі Незалежності (біля Палацу Урочистих Подій" та з 14.00 до 16.00 біля фонтану на зупинці «ЦУМ» Нікопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію «НІ - торгівлі людьми».
В зв'язку з проходженням АТО, складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття,  є основними умовами, що сприяють торгівлі людьми. Рятуючи свою родину, прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати притулок, добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.
Торгі́вля людьми́ означає здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування або одержання людей шляхом погрози силою, її застосування або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, вразливістю положення або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод, для отримання згоди особи, що контролює іншу особу. (Протокол про попередження та припинення торгівлі людьми, особливо жінками й дітьми, і покарання за неї, котрий доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності.)
Багато людей знають про проблему торгівлі людьми - з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів... Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.
Людина, яка зіштовхнулась з цією проблемою та змогла втекти, зазвичай боїться про це розказати з різних причин. Вона не знає що їй робити, життя котиться під узбіччя, виходу не має – лише «страх», «тьма» та «смерть».
 Метою цієї акції було ще раз нагадати людям, що таке торгівля людьми, як можна уникнути цього та яку допомогу отримати і куди звернутись, якщо Ви стали жертвами торгівлі людьми. Кожен громадянин міста мав змогу отримати кваліфіковану допомогу спеціалістів: соціальних працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ), юристів центру безоплатної вторинної правової допомоги, психологів мобільної бригади соціально-психологічної допомоги жертвам гендерно-обумовленого насилля Української фундації громадського здоров'я. Також роздано інформаційно-рекламну продукцію, буклети, адреси та телефони організацій, які надають допомогу жертвам торгівлі людьми. 
Кожен повинен знати свої права та гарантії на які має право, постраждалий від торгівлі людьми. Не мовчіть – звертайтесь за допомогою і вона прийде!

.

.

.

......

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов