В Нікополі приватний сектор забуде про темряву

У вересні приватний сектор забуде що таке темрява.

Про це повідомляють в Прес-служба міської ради.

Як говориться в повідомленні, міський голова Андрій Фісак ще на початку року поставив завдання щоб до  вересня освітити приватний житловий сектор міста Нікополь, а згодом і решту дільниць та кварталів Нікополя, з тієї чи іншої причини позбавлених освітлення.

Вже з початку року змонтували більше 20 км додаткового СІПу – самонесучого ізольованого проводу, а до кінця року планується прокласти ще 50–60 кілометрів ліній зовнішнього освітлення. На них встановлять близько 500 нових світлових точок та поновнять роботу близько 2 500 існуючих світильників, придбавши енергозберігаючі світлодіодні LED-лампи. В деяких районах встановлять ще близько 500 традиційних натрієвих дугових ламп (це залежить від типу вулиць).

Новація, яку втілюють цього року, – це система контролю параметрів освітлення. Це дозволить диспетчеру в будь-який момент мати змогу керувати всіма 108 шафами управління зовнішнім освітленням. Після монтажу такої системи можна буде відкрити публічне посилання для громадян, за яким всі бажаючі зможуть стежити за роботою вуличного освітлення Нікополя через мережу Інтернет.

Вже у вересні всі роботи з освітлення приватного сектору будуть виконані, про це розповів Олексій Савченко, директор КП «Міськавтодор-1».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов