Польська молодь в Нікополі

Вчора до Нікополя завітали гості з Польщі, а саме польська молодь, яка у 2016 році приймала у себе своїх українських ровесників під час їх зустрічі з Папою Римським. 

Про це розповів житель Нікополя Юрій Бабінін.

Він висловлює подяку  директору і колективу Нікопольського краєзнавчого музею, та наголошує, що вони зустріли гостей у час, коли заклад повинен був би зачинятися, але незважаючи на це прийняли і чудово розповіли гостям про історію і сьогодення нашого поселення.

Була проведена також  і коротка екскурсія до подарованого місту Консульством Польщі у Харкові пам’ятного знаку з датою заснування Нікополя, що знаходиться біля будинку міської ради, а також до будівництва монументу воїнам АТО.

Ще гості побували у старій частині міста, де ознайомилися з пам’ятником Богдану Хмельницькому та місцем його обрання гетьманом України.

Після екскурсії по вулицям Нікополя, яку проводив Юрій Бабінін, настоятель Нікопольської парафії Римо-Католицької церкви о. Збігнєв разом із іншими священниками провів для польської молоді службу Божу, після якої вони відправилися до Кривого Рогу, а звідти вже до Польщі.

«Дякуємо Богу за наших гостей і за те, що Він подарував радість спілкування з ними» - додав він. 

.

.

.

.

.

.

.

.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов