Медзаклади будуть звітувати за благодійні внески з початку 2018 року

З 1 січня 2018 року всі медичні установи України будуть зобов'язані звітувати за зібрані благодійні внески від юридичних і фізичних осіб.

Цей наказ Міністерства охорони здоров'я №848 від 25 липня оприлюднено на сайті відомства.

Отже з 1 січня 2018 року звіти про благодійні внески в грошовому і натуральному (перелік отриманих товарів і послуг) всі медичні установи мають здавати щокварталу, не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

А ще, лікарні також мають вказувати напрями використання коштів, перелік і вартість використаних товарів і послуг, а також їх невикористаний залишок.

Це нововведення створить механізм для моніторингу коштів, які юридичні і фізичні особи жертвують у благодійні фонди медустанов, їх використання, підвищить рівень довіри пацієнтів, а також дозволить "оцінити дієвість фінансової та матеріальної допомоги благодійних фондів, про яку постійно говорять керівники установ охорони здоров'я", наголосили в міністерстві.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов