Детальніше про пільги особам, які належать до пільгової категорії «Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни»

Шановні нікопольці, звертаємо вашу увагу, що з 1 липня 2017 року особам, які належать до пільгової категорії «Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни» пільги на житлово-комунальні послуги надаються без урахування доходів. Ці зміни внесені до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

На даний час в управлінні праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради перебувають на обліку 574 пільговиків, які мають статус «Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни».

Слід відзначити, що за для подовження з 1 липня 2017 року 50% пільги на оплату житлово-комунальних послуг у межах середніх норм споживання необхідно звернутися до управління за адресою: м. Нікополь, вул. Отаманська (Кріпака), буд. 2, каб. 214,(т. 5-12-88)

Для цього вам необхідно при собі мати:

- паспорт;

- посвідчення «член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни»;

- довідку з місця проживання.

На теперішній час, деякі громадяни, які належать до пільгової категорії «Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни» користуються субсидією з оплати житлово-комунальних послуг.

Також управління праці та соціального захисту населення міськради наголошує, що згідно з чинним законодавством, пільговики мають право самостійно обирати чим саме користуватися у певні періоди субсидією або пільгою на оплату житлово-комунальних послуг.

Отож, якщо ви є  пільговики, які користуються субсидією, а бажають користуватися 50 % пільгою, то вам необхідно надати до управління письмову заяву про відмову у призначенні субсидії.

Управління праці та соціального захисту населення міськради

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов