Діти з літньої школи " Ми - творці майбутнього" відвідали гурток авіамоделювання в Нікополі

11 Липня, діти з літньої школи «МИ – ТВОРЦІ МАЙБУТНЬОГО» при КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» відвідали захоплююче та чарівне місце: гурток Авіамоделювання.

Екскурсію для дітлахів по гуртку провів керівник гуртка, Березюк О.П. Від нього вони дізналися які бувають види літаків, про змагання в яких вони беруть участь, та дозволив спробувати дітям відчути себе справжніми конкурсантами.

Авіамодельний спорт це  технічний вид спорту, в якому для того щоб прийняти участь в змаганні потрібно спочатку сконструювати та виготовити  модель літального  апарату (планерів, літаків, вертольотів, ракет тощо), а потім уже прийняти участь в керуванні ними при польотах на швидкість, дальність, тривалість польоту та у виконанні фігур вищого пілотажу.

Дітлахи були у захваті коли їм  дозволили запускати металевий планер для змагань у приміщенні та моделі планерів з імпульсним стартом на дальність польоту і пілотажні моделі.

.

.

.

.

.

.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов