В Україні розроблять туристичний веб-портал Visit Ukraine

В Україні до кінця цього року розроблять туристичний веб-портал Visit Ukraine, в якому буде зібрано достовірну та актуальну інформацією про туристичні можливості регіонів і міст нашої держави.

Інформація на порталі буде подаватися кількома іноземними мовами. Окрім того, у планах – створення інтерактивної бази даних з інформацією про туристичні та рекреаційні ресурси України для формування національної мережі туристично-екскурсійних маршрутів, а також створення і ведення єдиного електронного державного кадастру курортних територій.

З метою  підтримки самостійних туристів передбачається створення сучасних туристично-інформаційних центрів, облаштування місць відпочинку, встановлення вказівників. За розробку сервісу відповідають Мінекономрозвитку, Мінприроди, а також місцеві органи виконавчої влади.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов