Звіт КП Муніципальна Поліція Нмр

КП Муніципальна Поліція Нмр продовжує звітувати перед громадою про свою роботу.

За останній час Муніципальна Поліція Нікополя повідомила про виявлення ними таких порушень, а саме,  самовільне встановлення, малої архітектурної форми, облаштування літнього майданчику по вул. Богуна 7 в м. НІкополь.З цього приводу  03.07.2017 року було складено адміністративний протокол та направлено до адміністративної комісії Нікопольського виконкому.

.

07.07.2017 року в м. Нікополі, по вулицях - Електрометалургів, Херсонська, Каштанова, Світла, 50 років НЗФ, Б.Мозолевського, Некрасова, Дружби, Героїв Чорнобиля,було виявлено факт не вивезення суміші для посипки доріг під час ожеледиці,  за даними фактами було складено протоколи про адміністративні правопорушення та направлено до Нікопольського міського викнокому.

А також до КП «Муніципальна поліція» Нікопольської міської ради надійшла заява про порушення правил благоустрою. В заяві йшлося про те, що 01.06.2017 року невідома особа на фасаді будинку № 54 по вул. Каштанова в м. Нікополі розмістила рекламу шляхом напису номеру мобільного телефону .

Працівниками КП «Муніципальна поліція» Нікопольської міської ради в телефонному режимі було проведено профілактичну бесіду з працівником який виконував роботи по утепленню фасаду будинку . Він пояснив, що зробив напис в рекламних цілях та про те, що він порушує правила благоустрою м. Нікополя він не знав. Громадянин повідомив, що напис з будинку прибереться шляхом його зафарбування та доповнив, що робити нові записи на фасадах будівель він не буде. В ході перевірки виконання усного доручення, щодо усунення реклами з фасаду будівлі, було зафіксовано, що напис з номером мобільного телефону зафарбований, тобто порушення усунуте.

.

Джерело: Кп Муніципальна Поліція Нмр

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов