В Нікополі працює комісія з нарахування збитків завданих НМР, як власнику землі

В Нікополі уже ведеться робота з нарахування збитків завданих НМР, як власнику землі які були завданні їй при використанні земельних ділянок без оформлених належним чином правовстановлюючих документів на загальну суму близько 3 млн. грн.

Так от, під головуванням заступника міського голови Андрія Фісака – Світлани Загрудної проходить засідання комісії по визначенню та відшкодування збитків завданих Нікопольській міській раді, як власнику землі.

Про це повідомляють в прес-служба міської ради.

Дана комісія була  створена з метою ефективного використання земельного фонду міста, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету задля успішної реалізації програм соціально-економічного розвитку тавизначення і відшкодування близько 3 млн. грн збитків власникам землі та землекористувачам.

Для здійснення контролю залучаються спеціалісти відділу контролю за використанням та охороною земель у Нікопольському, Томаківському районах та м. Нікополі управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов