Як в нікопольських садочках святкують Івана Купала

У дитячому садку №47 вже звикли відзначати кожного року свято Івана Купала.

Кожного року, готуючись до цього свята діти, батьки, вихователі плетуть купальські віночки, одягають вишиванки, про це розповідає Буз Валентина.

Музичний керівник Алейникова Ірина Сергіївна, ведуча Мазя Дар’я Олегівна та вихователі дитячого садка подбали про те, щоб дітям було цікаво та весело.

Вони розповіли дітям, що Купальське свято  святкується на честь сонця – джерела життя та радості. Тому на день Івана Купала прийнято розпалювати багаття як символ сонця на землі. Хто його насмілиться перестрибнути - отримає здоров’я на весь рік. Діти які теж хотіли бути здоровими та дужими, стрибали через багаття. З огляду на ту кількість сміливців, вихованцям дитсадка № 47 «Квітонька» тепер жодні хвороби загрожувати не будуть.

Заспівавши пісень про літо і сонце, поводивши навколо Марени хороводи, діти вирушили до басейну, щоб за стародавнім звичаєм, пустили свої віночки на воду.

.

.

.

.

.

.

.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов