Зареєструвати бізнес, або подати заяву на шлюб нікопольці зможуть не виходячи з будинку

Нікопольці можуть ознайомитись з інтернет-сервісом "Онлайн будинок юстиції", який презентувало Міністерство юстиції України.

За допомогою цього сервісу  громадяни можуть отримати не виходячи з власного будинку інформацію з усіх реєстрів відомства без контакту з чиновником.  Це допоможе нікопольцям за лічені хвилини зареєструвати бізнес, громадське об’єднання, засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис, документи у сфері реєстрації актів цивільного стану.

Також на порталі  реалізовано cервіс "соціальний ліфт", завдяки якому на роботу до органів юстиції громадяни зможуть потрапити без зв’язків, а відповідно до своїх знань, вмінь та навичок. Також тут можна скористатися послугою "СМС-Маяк", що передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін у реєстрах бізнесу і нерухомості.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов