Підтримайте нікопольців в обласному молодіжному конкурсі

Наша землячка, Алина Бурцева приймає участь в конкурсі "Премія голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова "в номінації "за досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини, переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів" (одна із наймолодших конкурсантів).

Аліна вже пройшла до півфіналу обласного конкурсу. Зараз стартувало онлайн-голосування на сайті Дніпропетровської обласної ради. Для того, щоб проголосувати за Аліну потрібно лише перейти по цьому посиланню: http://oblrada.dp.gov.ua/inquirer/ , знайти КАТЕГОРІЮ №7: за досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини, а потім підтримати її кандидатуру.

Також, участь приймають наші земляки, які теж потребують підтримки:

КАТЕГОРІЯ №1: за внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху - підтримуємо Ватаву Олександра - учасника АТО і волонтера;

КАТЕГОРІЯ №4: за виробничі досягнення, впровадження новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу – підтримуємо Калініченко Юрія, який розвиває сонячну енергетику в Нікопольському регіоні; УВАГА: голосування БЕЗ реєстрації .

УВАГА: голосування БЕЗ реєстрації. Учасникам потрібно потрапити в 5-ку кандидатів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов