«Муніципальна варта» Нікополя

У нашому місті було створено Комунальне підприємство «Муніципальна поліція» з метою виконання різних заходів міської ради в сфері забезпечення дієвого контролю за благоустроєм території міста, формування у мешканців міста активної громадської позиції щодо збереження довкілля і забезпечення контролю за здійсненням заходів охорони майна та фізичних осіб.

Отож бо, одним з головних завдань над яким працює Муніципальна поліція є  контроль за чистоти та дотримання  порядку в місті.

Павло Коваленко, старший інспектор КП «Муніципальна поліція»  розповів, що співробітники мають закріпленні за ними відповідні території, на яких і працюють, а також  проводять профілактичні бесіди з нікопольцями.

Ще слід зазначити, що до завдань «Муніципальної поліції» входять також ліквідація стихійних ринків, працівники підприємства також матимуть право притягувати до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства у сфері благоустрою міста.

30 червня, рішенням міської ради, була змінена назва комунального підприємства «Муніципальна поліція», відтепер у Нікополі працюватиме «Муніципальна варта».

Адреса підприємства: вул. Кармелюка, будинок 2.

Номера телефонів КП:(067-995-56-43); (066-434-42-05); (0566-68-70-45)

Графік прийому: понеділок-п’ятниця: з 8:00 до 17:00

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов