В Нікополі презентували найбільш актуальні проекти бюджетного фінансування

З 23 червня по 7 липня у Нікополі проходить другий етап конкурсу Бюджету участі – голосування за проектні заявки. Відбір експертної групи при міськраді пройшли 109 проектів, серед яких нікопольці обирають найкращі. Голосування за проекти відбувається в інтернеті та паперовим способом в десяти пунктах голосування по всьому місту. Тож створені умови для усіх вікових категорій. Кожен мешканець Нікополя може проголосувати один раз лише за один з проектів.

За даними на 30 червня 16.00 загальна кількість голосів відданих у інтернет-голосуванні складає 921 голос, паперовими бюлетенями проголосували більше 500 чоловік . Данні паперового голосування та корегування задвоєння голосів онлайн та офлайн - будуть враховані після 7 липня і внесені до платформи інтернет-голосуванняinitiativ.e-dem.in.ua/nikopol/inТоді стане відомо скільки голосів віддано в електронній та паперовій формі а також ім’я, прізвище і по-батькові всіх, хто віддав голос за той чи інший проект. Не менше 20 проектів будуть реалізовані у 2017 році за рахунок міського бюджету Нікополя!

Найбільш популярними темами заявок виявились проекти створення чи поліпшення дитячих та спортивних майданчиків і проекти щодо благоустрою прибудинкових територій. Загальна кількість таких заявок – 56, це трохи більше від половини усіх проектів!

Серед заявок трапляються дуже цікаві і креативні. На прес-конференцію, організовану фондом «Нікополь туристичний» запрошені автори найбільш креативних на думку фонду заявок - для персональної презентації проектів – журналістам міста.

На прес-конференції були презентовані такі проекти:

Проект «Пікнік-зона в центрі міста» передбачає облаштування комфортної пікнік-зони в центрі міста поблизу Європейської площі (за будівлею краєзнавчого музею). Автор проекту: Яланська Надія. Номер проекту: 3-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/3. Також Сергій Литвиненко представив проект «Дерев’яний дитячий майданчик у центрі міста» біля краєзнавчого музею (автор Литвиненко-Сосновська Олена). Номер проекту: 2-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/2 .

Проект «Арт-об’єкт «Серце матері» передбачає виготовлення і встановлення скульптурної композиції у сквері за танком на пл.Незалежності. Арт-об’єкт символізує вічну любов та повагу до наших матерів. (Автор Ірина Казачкова, ескіз – В.Сараєв). Номер проекту: 22-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/22 .

Проект «Встановлення на вільному постаменті в парку Металургів Пресвятої Богородиці Діви Марії». Пропонується пофарбувати постамент знесеного раніше пам’ятника В. Леніну у патріотичні кольори та встановити на ньому садову скульптуру Пресвятої Богородиці Діви Марії. (Автор Бабінін Юрій Дмитрович). Номер проекту: 29-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/29 . Також Юрій Бабінін представив проект " Облаштування території громадського простору навколо монументу Пресвятої Богородиці Діви Марії на центральній алеї парку Металургів ", що передбачає створення на центральній алеї парку Металургів (навколо майбутньої скульптурної композиції Діви Марії) громадський простір для спілкування, дозвілля, відпочинку, творчості та освіти. Навколо скульптури буде встановлено 4 зручних паркових лавки та 2 безкоштовні міні-бібліотеки, завдяки чому кожен перехожий або відпочиваючий зможе сісти на лавку та узяти в руки книгу і відлетіти своєю думкою далеко в минуле або в майбутнє, зануритися в духовну та історичну атмосферу міста, насолодитися красою паркового краєвиду та скульптури... Номер проекту: 30-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/30 .

Проект «Рушниковий вказівник», що передбачає встановлення на Європейській площі інформаційного покажчику туристичних об’єктів міста. (Автор Яна Кулєшова). За авторським задумом проект є візитною карткою міста і складається з двох об`єктів. На першому об’єкті - написана історія міста Нікополь, на друго му (вказівнику) – розташування історичних місць. Два об’єкти мають вигляд рушників, адже саме рушник завжди був символом гостинності та своєрідною візитівкою хати... Номер проекту: 40-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/40 .

Проект «Створення виставкового поля» на прилеглій до музею території по вул.Електрометалургів, місця де стане можливо проведення загальноміських свят, виставок, фестивалів. Це надасть можливість залучати більшу кількість творчих людей, для участі в різнопланових заходах. (Автор Олександр Кушнірук). Номер проекту: 67-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/67 . Також Олександр Кушнірук представив символічний проект «Створення вказівного знаку «Нульовий кілометр козацьких шляхів України», що передбачає с творення та розміщення на Європейській площі навпроти приміщення міськвиконкому художньо оформленої прямокутної плити із написом "НІКОПОЛЬ - нульовий кілометр козацьких шляхів України". Це стане для міста об'єктом туристичної зацікавленості, буде вказувати на особливий статус нашого міста в козацькій історії України. Номер проекту: 68-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/68 .

Проект «Лавка «Карета щастя» – це оригінальна лавка з двома стилізованими велосипедами і квітниками. Дійсно цікавий арт-об’єкт, що сприятиме покращенню естетичного вигляду міста і має шанс стати одним із улюбленіших місць відпочинку містян. (Автор Наталія Копчик). Номер проекту: 83-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/83 .

Проект: «Встановлення Арт-об’єкту «Я чекаю, бо кохаю». Передбачається встановлення арт-об’єкту для зустрічей біля нього - на алеї за міськвиконкомом біля арт-об’єкту «Міст закоханих». (Автор Еллада Зафірова). Номер проекту: 93-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/93 . Також Еллада представила проект «Арт-об’єкт «Вуличні часи» (номер проекту: 91-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/91) та «Арт-об’єкт «Арка закоханих» у сквері за танком навпроти площі Незалежності - це місце має стати культовим для проведення фотосесій молодят (номер проекту: 92-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/92).

Проект «Сад майбутнього», що передбачає висадження фруктових дерев та квітів на пустирі, біля модульного містечка переселенців, що знаходиться у мікрорайоні Жуковського. (Автор Косенко Олександр). Номер проекту: 23-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/23 .

Проект « Арт-об'єкт "Відкрита сцена" на території КЗ "Нікопольська міська школа мистецтв №1" по вул.Трубників 35 А » (автор Пастушок Ольга). Передбачає в становлення конструкції із помостом, облаштування простору дя виступів учнів школи мистецтв та цікавих культурних заходів. Номер проекту: 69-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/69 .

Проект Олени Рудоманової передбачає «Створення та встановлення велопарковки біля бібліотечно-інформаційного центру «СЛОВО», велопарковка має креативну форму у вигляді великих літер BOOKS, в якы встановлюються велосипеди. Номер проекту: 75-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/75 . Проект Сергія Горгіладзе також передбачає встановлення велопарковки біля Центру адміністративних послуг міськради, його номер: 21-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/21 .

Також цікавими проектами на думку фонду «НТ» є такі:

Проект «Квіткова візитка міста, присвячена хрещенню Київської Русі». Передбачається створення проекту ландшафтного дизайну квітників біля Поклонного хресту (за «Глобусом» навпроти міськради), висадку квітів. (Автор Рижова Наталя). Номер проекту: 10-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/10 .

Проект «Львів-Нікополь-Творча співдружність – проект культурно-просвітницький». Передбачає видання літературно-художнього твору "Маленький скіф", присвяченого Б.Мозолевському - з метою збереження та популяризації культурної спадщини. Також передбачається залучення до ілюстрування дітей-художників міста. (Автор Косих Антоніна). Номер проекту: 63-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/63 .

Проект «Встановлення дорожніх вказівників на перетинах вулиць міста». Місцем реалізації проекту буде один із районів міста, що має розгалужену або заплутану систему вулиць. (Лапинка, 3 дільниця, Новопавлівка). (Автор Олександр Мойсеєнко). Номер проекту: 51-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/51 .

Проект арт-об’єкту «Петриківський розпис» передбачає розпис бокової стіни Палацу урочистих подій. Стіну постійно розмальовують вуличні хулігани, тому розпис стане місцем, де може бути популярна фото-зона для наречених, гостей та мешканців міста. (Автор Інна Дніпрова). Номер проекту: 59-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/59 . Також заслуговує на увагу проект Інни Дніпрової: «Арт-об’єкт «Молодіжний простір» з відокремленням площадки на ганку КЗ "Нікопольський Палац урочистих подій" декоративними ажурними загородженнями . Мета - створення окремої затишної зони (це місце зараз прохідне і не дає змоги створити атмосферу молодіжного простору), що дасть змогу організувати "молодіжний простір" як багатофункціональний культурний центр вуличної культури для проведення тематичних вечірок та культурних заходів, що дасть змогу оживити життя в мікрорайоні. Номер проекту: 60-17, голосування: http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol/in/View/60 .

Із питаннями щодо прес-релізу звертайтесь за телефоном: (050) 734 888 4, Володимир Байдуков, менеджер проектів благодійного фонду «Нікополь туристичний». Спільнота Бюджету участі у Нікополіfb.com/groups/PBNikopol. Сайт проекту Бюджету участі у Нікополіnikopolcharity.wixsite.com/pbnikopol.

 - ЯК ПРОХОДИТЬ СУПРОВІД ГОЛОСУВАННЯ?

В рамках проекту «Супроводження впровадження бюджету участі у м.Нікополь задля покращення якості життя мешканців міста і розвитку громадянського суспільства», що реалізується благодійним фондом «Нікополь туристичний» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ продовжили свою роботу у місті інформаційні платки, в яких можна дізнатися про перелік проектів, які є на голосуванні, адреси та графік роботи пунктів голосування, отримати друковані матеріали, що стосуються Бюджету участі та голосування.

Виконавчий директор фонду «НТ» Олег Фельдман зазначив: «Розуміючи, як важливо не тільки потрапити до етапу голосування, а й набрати необхідну кількість голосів, благодійним фондом «Нікополь туристичний» було прийнято рішення безкоштовно надати авторам проектів індивідуальні плакати та їх макети у електронному вигляді для промоції проектів, що містять інформацію про проект, його номер, автора та способи голосування».

Фотозвiт https://www.0566.com.ua/photo/114

.

.

.

.

Фото Д. Гобачева

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
В период с 23 по 29 сентября синоптики обещают переменную облачность и небольшой дождь. Осадки возможны во вторник и пятницу. В Никополе ожидаются сильные порывы ветра. Согласно данным Gismeteo, жарких дней в обозначенный период не предвидится. Температура воздуха в дневные часы не превысит +18 градусов, более того, это температурный максимум, который ожидается лишь в понедельник. В остальные дни от +14 до +17 °С. Во вторник пойдет небольшой дождь. Sinopti...
Общество
22 сентября в Никополе отключили воду. Причиной отключения стала авария на трубопроводе. Об этом сообщили в КП «Никопольводоканал». Коммунальщики просят извинения за временные неудобства. В связи с аварией на водопроводе в переулке Амурском, 20, перекрыта подача воды в данном районе. Водоснабжение будет восстановлено в полном объеме после окончания работ.
Общество
Никополь когда-то был могущественным промышленным центром Украины. В наши дни металлургические предприятия работают не на полную мощность, многие не работают вовсе, при этом экологическая ситуация остается сложной. Как выглядят промплощадки родного края. Каждое утро въезжая в Никополь со стороны Днепра и Запорожья мы видим черный дым, который валит из труб НЗФ. Пока смог затягивает небо над пригородом, со стороны Запорожской ТЭС в сторону Никополя по небос...
Общество
Природа не перестает удивлять и в то же время радовать своими чудесами жителей Никополя. В сентябре зацвела черешня, белая сирень, каштаны и акация. Об этом сообщили жители города. Они охотно поделились снимками вновь цветущих растений. Вчера, мы опубликовали новость о том, что в Покрове в сентябре зацвела сирень. На это отреагировали читатели, которые сообщили, что в Никополе происходят не меньшие чудеса. Тая Денс написала, что на улице Зонова во второй р...
Общество
21 сентября в солнечном Тбилиси стартовал традиционный «Кубок Ноны Гаприндашвили-2019». В нем участвуют 222 игрока из 15 стран. Соревнования проходят в трех группах. Сообщение появилось в официально группе «Никополь шахматный». В «Open В» (швейцарка, 9 туров) было заявлено 53 игрока, среди них — член Федерации шахмат Никополя, обладатель Кубка «ФШН-2019» Сергей Асауленко, из Покрова. Сергей является фаворитом на этих международных соревнованиях. На данный...
Общество
21 и 22 сентября в Никополе проходят Дни добрых фото. Автором социального проекта является фотограф Сергей Талочко. Попасть в объектив профессионала могут все желающие. Никопольский фотограф дарит людям позитив. Сергей Талочко снимает «Добрі фото». Такой социальный проект он успешно реализует не только в нашем городе, но и во Львове. Сегодня возле кафе на улице Виктора Усова было людно. Жители города спешили, чтобы сделать семейные черно-белые снимки и лич...
Общество
25 сентября жители Никополя услышат тревожную сирену. Не стоит пугаться, в городе проверят централизованную систему оповещения. Сигнал сирены и сообщение в средствах массовой информации прозвучат в 13:55. Об этом сообщили в пресс-службе Никопольского городского совета. Услышав сирену, сохраняйте спокойствие — вашей жизни и здоровью ничего не угрожает. Включите радио или телевизор, внимательно прослушайте речевое сообщение сигнала «Внимание всем» (прерывист...
Общество
В Никополе полицейские задержали серийного похитителя ВАЗов. За машинами местный житель ездил в соседний Покров. Мужчину обосновано подозревают в совершении трех угонов автомобилей. Об этом стало известно из сообщения пресс-службы полиции Никополя. 17 сентября в Покровское отделение полиции сообщили, что ночью неизвестный угнал автомобиль ВАЗ, который находился возле многоэтажки в городе Покрове. Злоумышленника задержали на следующей день сотрудники группы...
Общество
В пятницу, 20 сентября, в Никополе пройдет официальное открытие обновленного автозаправочного комплекса (АЗК) «БРСМ-Нафта». Клиентов АЗК ждет множество акций и приятных бонусов. Главные отличия реконструированного комплекса — это инновационный дизайн экстерьеров и интерьеров, использование энергосберегающих технологий во внешнем освещении комплекса и внутренних помещениях, новое топливораздаточное оборудование, использование природных материалов в интерьер...