Тривожна сигналізація сьогодні є найбільш дієвим засобом протидії злочинності

Управління поліції охорони Дніпропетровській області нагадала про загальнодоступні кнопки екстреного виклику поліції.

Тривожна сигналізація сьогодні є найбільш дієвим засобом протидії злочинності. Про це нещодавно нагадали в управлінні поліції охорони Дніпропетровській області , а саме, нагадала про загальнодоступні кнопки екстреного виклику поліції.

Наразі в цілодобовому режимі за станом засобів тривожної сигналізації на охоронюваних об’єктах стежать кваліфіковані співробітники пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області . І у разі надходження сигналу про спрацювання тривожної кнопки, оператор скеровує до об'єкта найближчий із  нарядів поліції охорони, які патрулюють територію міста і області. Після прибуття група затримання здійснює оперативно-пошукові заходи щодо з'ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечує виявлення, переслідування та затримання злочинців.

Кількість кнопок екстреного виклику поліції на різних об'єктах по всій Україні поступово збільшується.

Отож бо, в разі необхідності,  побачивши на будь-якій будівлі наклейку «Терміновий виклик поліції», Ви можете звернутися з проханням натиснути загальнодоступну «тривожку» і на місце негайно прибуде наряд групи затримання поліції охорони.

Управління поліції охорони в Дніпропетровській області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии