• Головна
  • Чому пустують прилавки нікопольських ринків
10:29, 9 червня 2017 р.

Чому пустують прилавки нікопольських ринків

Ось уже не перший рік всі площадки біля нікопольських супермаркетів перетворились на ринок всіляких продуктів.

На перший погляд, проблема проста — мешканці, які привозять, приносять свій товар сюди, не хочуть продавати його санкціоновано на ринках Нікополя. Але, якщо розібратися у проблемі більш досконало, можна з'ясувати, що причина зовсім не в цьому.

Запитав продавців «з асфальту», ми таким чином спробували розібратись, так що ж насправді відлякує  продавців від легального комунального ринку, які облаштовані неподалік кожного сумермаркету.

Перше що спадає на думку, так це те, що люди не хочуть платити "надвелику" орендну плату та інші внески.

Щоб розібратися більш детальніше, ми завітали на декілька ринків міста Нікополя, і дійсно  ряди залізних павільйонів виявилися практично порожніми, судити про так зване "надвелике" "містове" - не беремося.

 Однак є одна маленька деталь, котра можливо зможе прояснити ситуацію в даній справі, на разі це було лише одне запитання: « Чи багато ви сьогодні продали?», відповідь була такою: «Ні, багато продають там, на базарі, але я туди не ходив». Після чого стає зрозуміло, що головною причиною є  український менталітет, який уже встиг  відкарбуватися у головах українців про те, що на ринку лише ті, у кого багато продукції.

Нагадуємо, що Муніципальна поліція проводить попереджувальну роботу на стихійних ринках.

Ось таку інформацію повідомила прес-служба міської ради:

«З початком літнього періоду у нашому місті, традиційно, постає питання стихійних ринків та заборони продажу товарів у не відведених для цього місцях. Зазвичай, поблизу супермаркетів розгортається несанкціонована торгівля овочами та фруктами. Така ситуація несе у собі великий ризик для покупців, котрі купують харчові продукти «з землі».

Юлія Василенко – начальник відділу сприяння розвитку малого та середнього бізнесу Нікопольської міської ради, розповідає, що найбільша небезпека – відсутність документів на продукцію. Адміністрація ринків, яких у Нікополі налічується 16, несе відповідальність за товари, котрі реалізовуються на їх території. Тож, купуючи продукти на території ринку, нікопольці можуть розраховувати на придбання перевірених та якісних овочів  та фруктів.

Крім того, у місцях, які не облаштовані для торгівлі, продавці не мають змоги дотримуватися необхідних санітарно-гігієнічних норм, що також наражає нікопольців на харчові отруєння. Однак, спеціально відведені прилавки та павільйони на ринках залишаються порожніми.

Дмитро Колодяжний – директор КП «Центр соціальної торгівлі» розповідає, що на ринках наразі створюються всі умови, щоб продавці городини зайняли місця за прилавками. На воротах ринку «Кристал» всіх продавців зустрічає оголошення адміністрації про те, що пенсіонери можуть реалізовувати тут вирощену на власних садибах сільськогосподарську продукцію без сплати оренди за місце.

Наразі, муніципальна поліція проводить попереджувальну роботу на стихійних ринках і нагадує, що така торгівля заборонена і підпадає під адміністративний штраф».

Чому пустують  прилавки нікопольських  ринків, фото-1
Чому пустують  прилавки нікопольських  ринків, фото-2
Чому пустують  прилавки нікопольських  ринків, фото-3
Чому пустують  прилавки нікопольських  ринків, фото-4
Чому пустують  прилавки нікопольських  ринків, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...