• Головна
  • В Нікополі масово засихають молоді насадження
18:00, 5 червня 2017 р.

В Нікополі масово засихають молоді насадження

У центрі Нікополя, через дорогу від будинку міської адміністрації на очах засихають чудові дерева, подаровані і посаджені в рамках соціального проекту компанії «Хюндай Моторс Україна» по озелененню найзабрудненіших міст Східної України.

Як повідомляє Юрій Бабінін, міський голова Нікополя, Андрій Фісак, був про це проінформований ще минулого року, але жодних заходів щодо їх порятунку як і тоді, так і зараз влада не вживає.

Також, в парку Металургів полишені поливу і догляду каштани скидають листя вже всередині літа, марніють і гинуть, а засохла не покошена трава випалюється і нищить верхній шар гумусу.

 № 28\16 12.07.2016 Нікопольському міському голові А.П. Фісаку

Звернення

Шановний Андрію Петровичу!

Відповідно до затверджених наказом N 105 Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України Правил утримання зелених насаджень населених пунктах України догляд за деревами і чагарниками здійснюється протягом року і включає: поливання, внесення добрив, вкриття, оприскування крон дерев, догляд за ґрунтом, боротьбу з бур'янами, обробку дупел і механічних пошкоджень, формування крон дерев і чагарників.

За сухої та жаркої погоди насадження у віці 5-15 років поливають через 3-5 днів, тобто 18-20 разів протягом вегетаційного періоду. Дерева старшого віку (15-25 років) поливають через кожні 7-10 днів.

Внаслідок невиконання зазначених правил у парку Металургів полишені поливу і догляду каштани скидають листя вже всередині цього літа, марніють і гинуть, а засохла не покошена трава випалюється і нищить верхній шар гумусу.

Просимо Вас вжити термінові заходи щодо належного утримання зелених насаджень у парках та скверах Нікополя і насамперед, забезпечити догляд і поливання молодих дерев, посаджених громадськістю у межах Всесвітньої ініціативи «Дерева Миру», а також дерев, що почали засихати у парку Металургів та у сквері за глобусом напроти міської ради, де на очах місцевого самоврядування гинуть дерева, подаровані Нікополю у 2008 році корейською компанією «Хюндай Моторс Україна» в рамках соціального проекту по озелененню найзабрудненіших міст Східної України.

Про вжиті заходи просимо повідомити відповідно до законодавства України.

Голова спілки «Громадянський дозор» Бабінін Ю.Д.

 В Нікополі масово засихають молоді насадження, фото-1
 В Нікополі масово засихають молоді насадження, фото-2
 В Нікополі масово засихають молоді насадження, фото-3
 В Нікополі масово засихають молоді насадження, фото-4
 В Нікополі масово засихають молоді насадження, фото-5
 В Нікополі масово засихають молоді насадження, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...