• Головна
  • 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища
12:00, 5 червня 2017 р.

5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

«Напередодні, 2.06.2017 року відбулося засідання координаційної ради з питань екології та використання природних ресурсів в м. Нікополі. Хоча слово «відбулося», не зовсім коректне, бо з 16 член ів ради на засідання прийшло всього 7,» - підкреслив Юрій Бабінін.

Воно не може вважатися легітимним.

 «А тим часом екологічні проблеми і загрози у місті зростають і координаційна рада з питань екології, створена наполовину із посадовців і на половину із добровольців, намагається зібрати і підготувати пропозиції для розроблення міської Програми «Екологія 2018-2022. Деякі підприємства міста вже надали свої плани щодо зменшення своїх викидів і скидів, а деякі і не думають це робити, бо справа ця добровільна. Нажаль і від мешканців Нікополя за час від публікації оголошення про приймання пропозицій до Програми надійшло аж 2 (дві), у той час, як термін їх прийняття вже сплив. Не зважаючи на це, робоча група готова ще до кінця червня прийняти і розглянути будь які Ваші пропозиції до Програми щодо покращення стану і охорони навколишнього середовища міста.

Дорогі нікопольці! Любіть своє місто і щодня дбайте про нього, вимагайте цього і від депутатів міськради і міського голови, яким Ви делегували представляти свої інтереси і у царині охорони Вашої екологічної безпеки,» - с такими словами в цей день він звернувся до мешканців Нікополя.

5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, фото-1
5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, фото-2
5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, фото-3
5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, фото-4
5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...